„Medailonek“ – Jana Fabiánová

Jana Fabiánová nám na LPH zazpívá poprvé19. 8. so v 18 hod. – „Medailonek“ – Jana Fabiánová

 

Jana Fabiánová náš koncertový maratón jubilejního ročníku Léta plného hvězd svým vystoupením zakončí. A symbolická tečka za LPH 2023 to bude vskutku lahůdková. Jsme rádi, že se nám Janu podařilo k účinkování na naší výstavě přemluvit a že si udělá pro naši akci čas, neboť má svůj program opravdu nabitý, nehledě na to, že Jana navíc často cestuje mezi naší republikou a USA. Ale přesto si pro nás našla termín. A tak si závěr letošního ročníku rozhodně nenechte ujít, vezměte přátele a přijďte se s námi pobavit. I tento koncert je benefiční, podporujeme konkrétní výtvarníky a hudebníky na autistickém spektru.

Číst dál...

Někdo to rád horké - Martin Písařík

Martin Písařík vystoupil na Létě plném hvězd v pořadu Dity Hořínkové12. 8. so v 18 hod. – „Někdo to rád horké!“ – Martin Písařík,

 

herec, zpěvák, skladatel, textař a dabér, který na výstavě Léto plné hvězd vystoupil již jednou jako host v pořadu Dity Hořínkové. K účasti v letošním jubilejním ročníku jsme ho ani nemuseli moc přemlouvat, a tak neváhejte a nenechte si Martina Písaříka ujít. Jedna ze spoluautorek výstavy Olga Černohorská Martina pořádně vyzpovídá a Martin samozřejmě přidá i pár písní na kytaru ze své vlastní autorské dílny. Dejte o Martinově koncertě vědět i svým přátelům, přijďte podpořit dobrou věc a hlavně se dobře pobavit v parných letních dnech!

 

Číst dál...

Svět plný barev, slov a hudby - Richard Pachman

Richard Pachman po koncertě Pašije – Velikonoční příběh v Kostele sv. Šimona a Judy v Praze5. 8. so v 18 hod. – „Svět plný barev, slov a hudby“ – Richard Pachman, hudebník, skladatel, spisovatel, moderátor a malíř


Nenechte si ujít jediné Richardovo představení o letních prázdninách 2023, které se odehraje právě na naší výstavě Léto plné hvězd! Richard Pachman je na LPH stálým a pravidelným hostem a na počátku, kdy jsme na výstavě zahájili doprovodný program a začali zde muzicírovat a setkávat se s umělci různých žánrů při neformálních setkáních, byl to právě Richard Pachman, který nám první setkání s diváky pomáhal uskutečnit, a zahájit tak krásnou tradici, která se pak každoročně opakovala.

Číst dál...

Letem světem nejen muzikálem – Michaela a Roman Tomešovi

Roman Tomeš s Olgou a hrou Člověče, nezlob se6. 8. ne v 18 hod. – „Letem světem nejen muzikálem“ – Michaela a Roman Tomešovi


Muzikáloví herci a zpěváci budou u nás na výstavě Léto plné hvězd úplně poprvé, a tak jsme tomu moc rádi, že je u nás můžeme konečně také přivítat a vyzpovídat je, kde všude jsou k vidění a kam na ně můžete zajít do divadla. Jejich domovskou scénou je Divadlo Kalich, kde společně účinkují v několika muzikálech. Ale potkat se s nimi můžete i na jiných scénách, třeba v Divadle Radka Brzobohatého. Úspěchy oba slaví i v několika televizních seriálech.

Číst dál...

Dobrá zpráva! - na LPH dorazí herec Jan Fanta!

Jan Fanta v současné době exceluje v seriálu Dobré zprávy na TV Prima22. 7. so ve 13:30 hod. – „Dobrá zpráva!“ – na výstavu Léto plné hvězd navštíví herec a zpěvák Jan Fanta!

 

Jan Fanta účinkoval v ročníkových představeních Broadway plná muzikálů a Chorus Line, které uvádělo Divadlo Broadway. V roce 2020 se Jan Fanta účastnil 6. řady soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde porotu zaujal nejen svým pěveckým rozsahem a barvou hlasu, ale také nezaměnitelnou image. Finále ho jen těsně minulo a skončil na 11. místě. Už během studií na konzervatoři začal účinkovat coby host v muzikálových inscenacích v Divadle Divadla J. K. Tyla v Plzni, např. v muzikálech Kočky, Hello Dolly, Bonnie a Clyde nebo Probuzení jara, který získal Cenu Thálie za rok 2015.

 

Číst dál...

Jste zde: doma Akce