Doprovodný program LPH 2017

 

Slavnostní zahájení LPH 2017 - Olga Černohorská, Denis Szalbot, Ivana Tichá, Petr Ožana, Renata Drössler, Michal Roškaňuk, Ing. Oldřich Lomecký a Ing. Tomáš Böhm, MSc.3. 7. po v 18 hod. – Vernisáž výstavy
autorky výstavy Olga Černohorská a Ivana Tichá, starosta MČ Praha 1 Ing. Oldřich Lomecký, Ing. Tomáš Böhm, MSc., garant výstavy za kulturní komisi MČ Praha 1, Denis Szalbot, čtrnáctiletý klavírista s aspergerovým syndromem, vítěz Mezinárodního festivalu handicapovaných umělců v korejském Peyongchangu, Renata Drössler, šansoniérka a herečka, Petr Ožana, zpěvák, hudební skladatel a textař, nejlepší klavírista ČR roku 2013.

 

13. 7. čt v 18 hod. – „Co se seběhlo od SuperStar“ – Martin Šafařík, zpěvák, všestranně nadaný hudebník a multiinstrumentalista, finalista soutěže SuperStar v roce 2013, LPH navštíví již podruhé, úspěch u nás slavil společně se zpěvačkou Gábinou Gunčíkovou.

 

18. 7. út v 18 hod. – „Večer plný šansonů a balad“ – Teresa Trnková, šansoniérka, herečka a Petr Ožana, zpěvák, hudební skladatel a textař, nejlepší klavírista ČR roku 2013. Teresa se představí na LPH poprvé, Petr je u nás již stálým a oblíbeným hostem, Teresa se našim divákům představí poprvé.

 

20. 7. čt v 18. hod. – „Život nejen o muzikálech“ – Ivana Korolová a Petr Ryšavý, muzikáloví zpěváci a herci, kteří spolu účinkují v muzikálech, Alenka v říši zázraků, Mamma Mia!, Noc na Karlštejně, Sněhová královna, Mefisto, Ať žijí duchové! Můžete se těšit nejen na muzikálové duety, ale také na písně z jiných žánrů a bohatého repertoáru obou umělců. Petr bude u nás hostem již podruhé, Ivana bude mít na LPH premiéru.

 

8. 8. út v 19 hod. – „Na jedné vlně“ – Markéta Procházková, muzikálová zpěvačka a herečka, účastnice televizní show Tvoje tvář má známý hlas; Petra Sladká, zpěvačka, Ondřej Klímek,saxofonista, který LPH navštíví již podruhé a Ester Godovská, piano; Markéta a Ester budou na LPH hosté již potřetí, Petra se představí poprvé.

 

16. 8. st v 19 hod. – „Od opery k muzikálu" – Monika Sommerová, sopranistka, představitelka Christine v muzikálu Fantom opery, jako host vystoupí Tomáš Vaněk, který ve Fantomovi ztvárnil Raoula. Kristina Brachtlová, piano; Monika u nás sklidila standing ovation společně s Radimem Schwabem, letos se představí v sólovém koncertu.

Vstupenky:

Dospělý: 250,- Kč

Zlevněná vstupenka: 150,- Kč (senioři, držitelé průkazu ZTP, děti do 15ti let, studenti)

Vzhledem k velkému zájmu o akci a omezené kapacitě míst, vám doporučujeme udělat si rezervaci.

Rezervace vstupenek mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , vaši rezervaci vám obratem potvrdíme. Aktuální informace o výstavě a koncertech na www.facebook.com/letoplnehvezd, dostupnost vstupenek na tel.: 724 305 737 (v době 10 – 21 hod.).

Koncerty na výstavě jsou benefiční, podporujeme umělce na autistickém spektru, výtvarníkům umožňujeme u nás vystavovat své obrazy, hudebníci u nás na výstavě pravidelně vystupují. Z výtěžku loňského ročníku vznikly také zcela nové, originální hry a pomůcky pro handicapované děti – hry si u nás na výstavě můžete i vyzkoušet a zahrát!

Těšíme se na vás!

Loga partnerů 2017

Jste zde: doma Akce Doprovodný program LPH 2017